Náhrdelníky

Úvodní stránka/Náhrdelníky
 • Dárkový poukaz na zboží v našem kamenném obchodě v Praze - Lázeňská 2, Malá Strana, na jakékoli zboží. V obchodě najdete ještě mnohem více různých skvělých designů od AleAle a také skvělý výběr od našich přátel jako jsou sklenice, vyřezávaní ptáčci, přívěšky, obrázky, vyřezávané špunty z ovocného dřeva, ozdoby dekorace a další :) Po zakoupení Vám poukaz pošleme, nebo si jej můžete vyzvednout u nás v obchodě AleAle. Věříme, že Vámi obdarovaná osoba bude nadšena:)
 • Jemný - elegantní klasický kus.
 • Náhrdelník tvoří 35 AleAle autorských vinutek z českého skla s 24 karátovým plátkovým zlatem a čistým stříbrem uvnitř. Zakončen je autorským AleAle zapínáním ze stříbra Ag 925. Délka je 47 cm - na přání možno zkrátit či prodloužit na míru. Dodám v dárkové krabičce s certifikátem.
 • U tohoto kousku jsem chtěla co nejvíce nechat vyniknout sklo samotné. Skládá se z třinácti skleněných lístků (aleale autorských vinutek). Délka náhrdelníku je 45 cm. Autorské aleale zapínání je ze stříbra ag 925. Dodám v dárkové krabičce s certifikátem.
 • Absolutní aleale legenda - náhrdelník Kubi originál. Tento konkrétní kus je 47 cm dlouhý. Skládá se z mých vlastních autorských korálků(vinutek) z českého bílého skla s černým lemováním. Náhrdelník je zakončen aleale autorským zapínáním ze stříbra.Celá moje kubistická kolekce vznikla už v roce 2008 a stala se jedním z aleale bestsellerů. Inspirováno kubismem....... Dodám v dárkové krabičce s certifikátem. Náhrdelník je označen ryzostní a registrační značkou.
 • První vlaštovka z mé nové jarňo letní kolekce .... Sheva znamená 7 ...Na náhrdelníku je 5 druhů korálků a od každého jich je přesně 7. Korálky jsou mé vlastní autorské vinutky z českého skla. V sedmi z nich je zatavené 24 karátové plátkové zlato. Veškeré kovové části jsou ze stříbra Ag 925. Délka náhrdelníku je 48 cm, ale není problém prodloužit či zkrátit - stačí si přát.

 • Představuji vám tak trochu africkou verzi náhrdelníku Kubi. Tento konkrétní kus je 48  cm dlouhý. Skládá se z mých vlastních autorských korálků(vinutek) z českého skla, je jich celkem 30, náhrdelník je zakončen exklusivním aleale zapínáním  ze stříbra Ag 925. Inspirováno kubismem, který obdivuju.....Všechny šperky z řady Kubi, jsou elegantní a nepřehlédnutelné a famózní:)
 • Absolutní aleale legenda - náhrdelník Kubi ve verzi bílá + černá. Tento konkrétní kus je 47 cm dlouhý. Skládá se z mých vlastních autorských korálků(vinutek) z českého bílého skla s černým lemováním. Náhrdelník je zakončen aleale autorským zapínáním ze stříbra. Inspirováno kubismem.......
 • Absolutní AleAle Ikona - náhrdelník Kubi ve verzi černá + bílá. Tento konkrétní kus je 47 cm dlouhý. Skládá se z mých vlastních autorských korálků(vinutek) z českého černého skla s bílým lemováním. Náhrdelník je zakončen aleale autorským zapínáním ze stříbra. Celá moje kubistická kolekce vznikla už v roce 2008 a stala se jedním z aleale bestsellerů. Inspirováno kubismem.......  
 • Absolutní AleAle legenda - náhrdelník Kubi v červenobílé verzi. Tento konkrétní kus je 47 cm dlouhý Skládá se z mých vlastních autorských korálků(vinutek) z českého bílého a červeného skla. Náhrdelník je zakončen aleale autorským zapínáním ze stříbra. Celá moje kubistická kolekce vznikla už v roce 2008 a stala se jedním z aleale bestsellerů. Inspirováno kubismem.......
 • Barva je tmavě tyrkysová s tmavě modrým lemováním. Náhrdelník je 47 cm dlouhý. Skládá se z mých vlastních autorských korálků(vinutek) z českého skla, je jich celkem 30 a v každé z nich je zatavené plátkové stříbro, náhrdelník je zakončen exklusivním aleale zapínáním ze stříbra Ag 925. Dodám v dárkové krabičce s certifikátem. Náramek je označen ryzostní a registrační značkou.

 • Aleale klasika - náhrdelník Kubi, tentokrát ve verzi zlato + černá. Černé sklo, které jsem použila je ve skutečnosti velmi tmavě lilkově fialové, což je ale patrné pouze při detailním pohledu proti světlu. Náhrdelník je 47 cm dlouhý. Skládá se z mých vlastních autorských korálků(vinutek) z českého skla s pravým 24 karátovým zlatem uvnitř+ černým lemováním. Náhrdelník je zakončen aleale autorským zapínáním ze stříbra. Inspirováno kubismem.......